DOUBLE VEE CONCERTS bepaalt zelf wie de kaartjes verkoopt aan het publiek. Dat geldt ook voor de clubs, theaters en festivals waar deze artiesten optreden. KOOP ALLEEN CONCERTKAARTEN VOOR DE OP DEZE SITE AANGEGEVEN CONCERTEN BIJ DE VERTROUWDE VOORVERKOOPADRESSEN OF CHECK MET DE ORGANISATOR. DOUBLE VEE CONCERTS betreurt de zwarthandel, woekerhandel en heeft ook geen eigen of vermomde "secondary ticketing", en doet als bekend ook principieel geen zaken met zgn "secondary ticketvendors". Wij doen een beroep op het publiek om die handel ook niet te steunen. Klachten over dit soort handel in kaarten met de artiesten die wij vertegenwoordigen gaan rechtstreeks naar de Tweede Kamer fractie van de SP.

Concerts in: 2019

RSS
13/01 Kubilay Kaya Haarlem
Patronaat
Past
17/01 Federico Albanese @ Eurosonic - Nieuwe Kerk - 20:30h
Federico Albanese
Groningen
Past
17/01 Adam Naas @ Eurosonic - Groninger Forum - 20:30
Adam Naas
Groningen
Past
18/01 Toontje Lager Den Haag
Paard
Sold out
18/01 Annelie @ Eurosonic - Grand Theatre Up- 22:15h
Groningen
Past
18/01 The Entrepreneurs @ Eurosonic - Barn - 19:45
The Entrepeneurs
Groningen
Past
18/01 The Entrepreneurs @ Eurosonic - Plato - 14:00
The Entrepeneurs
Groningen
FREE
18/01 The Holy @ Eurosonic - Vrijdag Main - 00:15
The Holy
Groningen
Past
19/01 Kubilay Kaya @ Noorderslag - Patio - 22:00h
Kubilay Kaya
Groningen
Past
23/01 k's Choice Nijmegen
Schouwburg Nijmegen
Past
24/01 K's Choice @ Kampanje
k's Choice
Den Helder
Past
24/01 Therapy? Maastricht
Muziekgieterij
Past
24/01 Maple Maastricht
Muziekgieterij
Past
25/01 k's Choice Hengelo
Schouwburg Hengelo
Past
25/01 Therapy? Amersfoort
Fluor
Past
25/01 Lucky Fonz III @ Singer Songwriter Festival
Lucky Fonz III
Ede
Past
25/01 Maple Amersfoort
Fluor
Past
26/01 k's Choice Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Past
26/01 Therapy? @ MOMfest
Therapy?
Veghel
Past
27/01 k's Choice Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Past
27/01 Therapy? Amsterdam
Melkweg
Past
27/01 Maple Amsterdam
Melkweg
Past
28/01 k's Choice Groningen
De Spieghel
Past
30/01 k's Choice Apeldoorn
Orpheus
Past
31/01 k's Choice Rotterdam
Nieuwe Luxor
Past
01/02 k's Choice Tilburg
013
Past
02/02 k's Choice Utrecht
TivoliVredenburg / Grote Zaal
Sold out
02/02 Toontje Lager Leeuwarden
Neushoorn
Past
03/02 k's Choice Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Past
06/02 Poppy Ackroyd Den Haag
Paard
Past
08/02 Joan Baez Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Past
08/02 Toontje Lager Arnhem
Luxor Live
Past
08/02 Lucky Fonz III Scheemda
Grasnapolsky
Past
10/02 The Revolution Amsterdam
Paradiso
Sold out
12/02 Zaz Amsterdam Zuidoost
AFAS Live
Sold out
13/02 Guus Meeuwis Assen
DNK
Past
14/02 Guus Meeuwis Assen
DNK
Past
16/02 Toontje Lager Alkmaar
Victorie
Past
17/02 Annelie @ Het Oude Gemaal
Annelie
Heerhugowaard
Sold out
18/02 Statue Amsterdam
Paradiso
Past
21/02 Guus Meeuwis Amersfoort
De Flint theater
Sold out
21/02 Toontje Lager Zwolle
Hedon
Past
22/02 Guus Meeuwis Amersfoort
De Flint theater
Sold out
23/02 Guus Meeuwis Hoorn
Het Park
Sold out
23/02 Toontje Lager Hengelo
Metropool
Past
24/02 Annelie Utrecht
TivoliVredenburg
Past
25/02 Ólafur Arnalds Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Sold out
27/02 Annelie Zwolle
Hedon
Past
27/02 LUWTEN Leiden
Gebr. De Nobel
Past
28/02 Odetta Hartman Utrecht
TivoliVredenburg
Past
01/03 Brendan Perry Utrecht
TivoliVredenburg /Hertz
Past
02/03 Brendan Perry Amsterdam
Het Zonnehuis
Past
03/03 Yann Tiersen Groningen
Oosterpoort
Sold out
03/03 LUWTEN Dordrecht
Bibelot
Past
04/03 Yann Tiersen Utrecht
TivoliVredenburg / Grote Zaal
Sold out
05/03 Yann Tiersen Rotterdam
De Doelen
Sold out
05/03 Masayoshi Fujita Den Haag
Paard
Past
07/03 Mozes and the firstborn Amsterdam
Bitterzoet
Past
07/03 Maple Amsterdam
Q-Factory
Past
08/03 Annelie Enschede
Metropool Enschede (voorheen Atak)
Past
09/03 Yann Tiersen Tilburg
013
Sold out
09/03 Yann Tiersen Tilburg
013
Past
13/03 Tommy Emmanuel Groningen
Oosterpoort
Past
14/03 Tommy Emmanuel Utrecht
TivoliVredenburg
Sold out
14/03 Toontje Lager Haarlem
Patronaat
Past
14/03 Mozes and the firstborn Utrecht
EKKO
Past
15/03 Guus Meeuwis Den Bosch
Theater aan de Parade
Sold out
15/03 Tommy Emmanuel Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Past
15/03 Peter Gregson Amsterdam
Het Zonnehuis
Past
15/03 Kubilay Kaya Delft
Steck
Past
16/03 Guus Meeuwis Den Bosch
Theater aan de Parade
Sold out
16/03 Tommy Emmanuel Tilburg
013
Past
16/03 Mozes and the firstborn Amsterdam Zuidoost
AFAS Live
Past
16/03 Jacco Wynia Utrecht
TivoliVredenburg
Past
17/03 Tommy Emmanuel Nijmegen
Schouwburg Nijmegen
Past
19/03 Tommy Emmanuel Rotterdam
Nieuwe Luxor
Past
21/03 Guus Meeuwis Apeldoorn
Orpheus
Past
21/03 Lucky Fonz III Utrecht
TivoliVredenburg
Sold out
21/03 The Brother Brothers Amsterdam
Paradiso Noord
Past
21/03 Toontje Lager Breda
Mezz
Past
22/03 Lucky Fonz III Groningen
Oosterpoort
Past
22/03 Toontje Lager Amersfoort
Fluor
Past
22/03 Etta Bond Amsterdam
Paradiso
Past
22/03 Maple @ The Daily Indie - Bibelot
Maple
Dordrecht
Past
23/03 Lucky Fonz III Zwolle
Hedon
Past
27/03 The Young Gods Amsterdam
Paradiso Noord
Past
29/03 Lucky Fonz III Tilburg
013
Past
29/03 Annelie @ Lutherse Kerk
Annelie
Nijmegen
Past
29/03 Toontje Lager Groningen
Oosterpoort
Past
30/03 Guus Meeuwis Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Sold out
30/03 Lucky Fonz III Middelburg
De Spot
Past
30/03 Toontje Lager Amstelveen
P60
Past
31/03 Guus Meeuwis Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Sold out
31/03 Lucky Fonz III Rotterdam
Rotown
Sold out
04/04 Guus Meeuwis Breda
Chassé Theater
Sold out
04/04 Lucky Fonz III Nijmegen
Doornroosje
Sold out
06/04 Guus Meeuwis Enschede
Wilmink theater
Sold out
06/04 Jake Isaac Amsterdam
Vondelkerk
Sold out
07/04 Guus Meeuwis Enschede
Wilmink theater
Past
07/04 Jake Isaac Utrecht
TivoliVredenburg /Hertz
Past
12/04 Lucky Fonz III Hengelo
Metropool
Past
12/04 The Brother Brothers Utrecht
TivoliVredenburg
Sold out
12/04 The Brother Brothers Haarlem
Roots Of Heaven
Past
13/04 Guus Meeuwis Almere
Kunstlinie Almere Flevoland
Sold out
13/04 Lucky Fonz III Amsterdam
Paradiso Noord
Sold out
13/04 Stella Donnelly Rotterdam
Rotown
Past
13/04 The Brother Brothers Hengelo
Heartland Festival
Past
13/04 Adam Naas Amsterdam
Paradiso
Past
14/04 Teenage Fanclub Amsterdam
Paradiso
Past
14/04 The Brother Brothers @ Down By The River
The Brother Brothers
Venlo
Past
14/04 Nora Fischer & Marnix Dorrestein Den Haag
Paard
Past
14/04 Toontje Lager Utrecht
Tweetakt
Past
17/04 Nora Fischer & Marnix Dorrestein Amsterdam
Paradiso Noord
Past
18/04 Chelou Amsterdam
Cinetol
Sold out
19/04 Grandbrothers Rotterdam
Motel Mozaique
Past
20/04 Guus Meeuwis Den Hout
Paaspop Den Hout
Sold out
20/04 Lonely The Brave @ These Go To Eleven
Lonely The Brave
Zwolle
Past
20/04 Nora Fischer & Marnix Dorrestein Groningen
Oosterpoort
Past
21/04 Lucy Spraggan Rotterdam
Rotown
Past
22/04 Lucy Spraggan Amsterdam
Melkweg
22/04 Maple @ Paasconcerten
Maple
Arnhem
FREE
29/04 Benjamin Francis Leftwich Amsterdam
Paradiso
01/05 Gretchen Peters Rotterdam
Lantaren Venster
02/05 Gretchen Peters Hengelo
Metropool
02/05 Lucky Fonz III @ Indie Moerstaal
Lucky Fonz III
Amsterdam
02/05 Mozes and the firstborn Vlieland
Here Comes The Summer
03/05 Gretchen Peters Nijmegen
Merleyn
04/05 Gretchen Peters Amsterdam
Het Zonnehuis
05/05 Mario Batkovic Den Bosch
Bevrijdingsfestival Brabant
05/05 Mario Batkovic Utrecht
Bevrijdingsfestival Utrecht
FREE
05/05 Bettie Serveert
FREE
05/05 Toontje Lager Den Haag
Bevrijdingsfestival Den Haag
FREE
07/05 Better Oblivion Community Center Amsterdam
Paradiso
11/05 Catfish Groningen
Rhythm & Blues Night
11/05 Mike Vernon & The Mighty Combo Groningen
Rhythm & Blues Night
13/05 Dead Can Dance Utrecht
TivoliVredenburg
Sold out
14/05 Dead Can Dance Utrecht
TivoliVredenburg
Sold out
17/05 Patty Griffin Rotterdam
Lantaren Venster
18/05 Bettie Serveert Katwijk aan Zee
De Schuit
18/05 Patty Griffin Amsterdam
Het Zonnehuis
Sold out
19/05 Talos Amsterdam
Cinetol
20/05 SOAK Amsterdam
Bitterzoet
24/05 Guus Meeuwis @ Muziekweekend Pesse
Guus Meeuwis
Pesse
25/05 Mozes and the firstborn Den Haag
Sniester
28/05 Talos Nijmegen
Merleyn
30/05 Guus Meeuwis Ureterp
Oerrock
Sold out
30/05 Black Honey Hellendoorn
Dauwpop
31/05 Black Honey Hulst
Vestrock
01/06 Uncle Acid & the Deadbeats Nijmegen
Fortarock
01/06 Aldous Harding Hilvarenbeek
Best Kept Secret
02/06 Big Thief Hilvarenbeek
Best Kept Secret
07/06 Guus Meeuwis @ Zomerspektakel aan het Meer
Guus Meeuwis
Alphen aan de Rijn
09/06 Maple @ Over de Top festival
Maple
Lichtenvoorde
12/06 Low Cut Connie Amsterdam
Paradiso
13/06 Low Cut Connie Vorden
Manana Manana
13/06 Venice Groningen
Oosterpoort
14/06 The Sheepdogs Amsterdam
Bitterzoet
14/06 Venice @ Openluchttheater Valkenburg
Venice
Valkenburg
15/06 The Sheepdogs Vorden
Manana Manana
15/06 Venice @ Bostheater
Venice
Amsterdam
18/06 Justin Townes Earle Amsterdam
Paradiso Noord
18/06 Foxwarren Utrecht
TivoliVredenburg
19/06 Hania Rani Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
23/06 Mozes and the firstborn Amsterdam
Loose Ends
Sold out
27/06 Guus Meeuwis Brouwersdam
Concert at Sea
28/06 +LiVE+ Brouwersdam
Concert at Sea
Sold out
29/06 Guus Meeuwis @ Votown
Guus Meeuwis
Volendam
02/07 +LiVE+ Amsterdam
Paradiso
Sold out
05/07 Guus Meeuwis @ Royal Park Live
Guus Meeuwis
Soestdijk
Sold out
06/07 Ólafur Arnalds Beuningen
Down The Rabbit Hole
Sold out
06/07 Guus Meeuwis Breda
Breda Live
06/07 Guus Meeuwis @ Gelderpop
Guus Meeuwis
Zeumeren
06/07 And Then Came Fall @ Sompop
And Then Came Fall
De Waal - Texel
FREE
07/07 Live @ Royal Park Live
+LiVE+
Soestdijk
Sold out
07/07 Guus Meeuwis @ Dreampop
Guus Meeuwis
Giesbeek
07/07 Guus Meeuwis Beek en Donk
WiSH Outdoor
09/07 +LiVE+ Utrecht
TivoliVredenburg / Ronda
Sold out
11/07 The White Buffalo Amsterdam
Paradiso
12/07 The White Buffalo Nijmegen
Doornroosje
12/07 Curtis Harding Rotterdam
North Sea Jazz Festival
13/07 Curtis Harding @ Klikofest
Curtis Harding
Haarlem
13/07 John Butler Trio Weert
Bospop
13/07 Zaz Rotterdam
North Sea Jazz Festival
Sold out
13/07 Toontje Lager @ Stage Valley
Odiliapeel
13/07 LUWTEN @ Stevenskerk
LUWTEN
Nijmegen
Vierdaagse feesten
13/07 Mozes and the Firstborn @ Young Art Festival
Mozes and the firstborn
14/07 The White Buffalo Weert
Bospop
15/07 John Butler Trio @ Bostheater
John Butler Trio
Amsterdam
19/07 Lucky Fonz III @ Stevenskerk
Lucky Fonz III
Nijmegen
Vierdaagse feesten
20/07 Luck Fonz III @ De Leuke Festival
Lucky Fonz III
Utrecht
21/07 Mozes and the firstborn Lichtenvoorde
Zwarte Cross Festival
27/07 Mozes and the Firstborn @ Weitjerock
Mozes and the firstborn
Ijzendijke
28/07 Mozes and the Firstborn @ Uit Je Bak Festival
Mozes and the firstborn
Castricum
FREE
24/08 Eels @ Once in a Blue Moon
Eels
Amsterdam
29/08 K's Choice @ CuliNesse
k's Choice
Nesselande
29/08 Guus Meeuwis @ Woerdense Vakantieweek
Guus Meeuwis
Woerden
30/08 Sophie Hunger Vlieland
Into The Great Wide Open
30/08 Sophie Hunger Vlieland
Into The Great Wide Open
31/08 Guus Meeuwis @ Culinesse
Guus Meeuwis
Nesselande
31/08 Guus Meeuwis @ ASM Festival
Guus Meeuwis
Arnhem
06/09 Gold Star Asten-Heusden
Misty Fields
07/09 Gold Star Enschede
Tuckerville
07/09 Mozes and the Firstborn @ PolderGoud Festival
Mozes and the firstborn
Haarlem
09/09 Partner Amsterdam
Cinetol
17/09 Pete Murray Amsterdam
Paradiso
05/10 Mozes and the Firstborn @ Mosterdpop
Mozes and the firstborn
Elsloo
17/10 Nick Murphy Amsterdam
Amsterdam Dance Event (ADE)
27/10 Federico Albanese Rotterdam
Lantaren Venster
18/11 The Lumineers Utrecht
TivoliVredenburg
Sold out
22/11 Jacco Wynia Zwolle
Hedon
13/12 Kubilay Kaya Arnhem
Luxor Live